Slide W płynie leczniczo na jamę ustną Stań ramię w ramię z Glimbaxem i pokonaj zagrożenia jamy ustnej Wezwij Glimbax'a, gdy się pojawią!
Wskazania

Czarne charaktery na liście Glimbax’a

Palijama

Palijama może wydawać się pospolitym rzezimieszkiem. Dość powszechnie pojawia się w okolicach gardła i migdałków podniebiennych. Jego poczynania odbijają się szerokim echem skutecznie utrudniając codzienne funkcjonowanie. Gdy Palijama zagości na dobre, panoszy się bólem gardła i trudnościami w przełykaniu, sprawiając wrażenie, że jest niezłomny. Kiedy jednak pojawia się Kapitan Glimbax, czmycha gdzie pieprz rośnie– ból gardła i dyskomfort w przełykaniu nie oprą się diklofenakowi, a bez nich Palijama daje nogę.

Wskazania:

Złośliwe występki:

 • Stan zapalny gardła

 • Zapalenie migdałków podniebiennych

Zembochwiej

Zembochwiej nie jest przeciętnym łotrzykiem, to super złoczyńca, z którym Glimbax spotyka się na co dzień. Do swoich nikczemnych występków zwołuje zapalenia jamy ustnej i dziąseł, dzięki którym chce doprowadzić do swojej finalnej misji – paradontozy. A to już nie przelewki! Twoje zęby mogą się zbuntować i wystąpić z dziąseł podporządkowując się jego woli. Glimbax zna numery Zembochwieja. Kapitan razem z diklofenakiem skutecznie przepędza Zembochwieja, ułatwia regenerację dziąseł, a przy okazji pomaga likwidować ból w jamie ustnej, towarzyszący jej zapaleniom.
Zembochiwej nie ma szans z Glimbaxem! Ahoj

Wskazania:

Złośliwe występki:

 • Stan zapalny jamy ustnej

 • Stan zapalny dziąseł

Zabieghul

Zabiegul to jeden z natrętnych charakterów na czarnej liście naszego kapitana. Zabieghul skrzętnie wykorzystuje sytuacje po zabiegach stomatologicznych i rozpoczyna nikczemne występki. Stany zapalne i ból z tym związany skutecznie utrudnia normalne funkcjonowanie i wydłużają przebieg rekonwalescencji po zabiegach.
Kapitan Glimbax wie jak sobie z tym poradzić. Gdy wskażesz mu Zabieghula od razu bierze sprawy w swoje ręce. Z pomocą diklofenaka rychło wypłukuje łotrzyka i w mgnieniu oka łagodzi podrażnione miejsca jamy ustnej.

Wskazania:

Złośliwe występki:

 • Stany zapalne po zabiegach stomatologicznych

Szarpidrut

Szarpidrut od lat staje się coraz częstszym niepożądanym gościem, z którym kapitan Glimbax staje w szranki. Ten łotr upodobał sobie uszkodzenia mechaniczne jamy ustnej i dziąseł, które nagminnie wywołuje, gdy tylko w jamie ustnej pojawi się sprzęt ortodontyczny czy proteza. Skutecznie utrudnia spożywanie posiłków, potrafi również utrudniać swobodne mówienie.
Jak w każdej przygodzie kapitana Glimbaxa z pomocą przychodzi diklofenak, który szybko/ prędko łagodzi ból i pomaga pozbyć się uciążliwych nękań Szarpidruta. To właśnie Diklofenak ujarzmia jego porywczy charakter, a sekretny skład bez zawartości alkoholu sprawia, że drobne zmiany goją się bez nieprzyjemnego uczucia pieczenia podczas płukania jamy ustnej.
Ahoj przygodo!

Wskazania:

Złośliwe występki:

 • Podrażnienia mechaniczne błony śluzowej
  protezą oraz aparatami ortodontycznymi

 • Podrażnienia mechaniczne dziąseł
  protezą oraz aparatami ortodontycznymi

Naftyka Poboli

Naftyka Poboli to złoczyńca nazywany pisarzem, pisarzem wrednych scenariuszy, których akcja rozgrywa się w mgnieniu oka. Atakuje jamę ustną powodując małe, okrągłe acz bolące zmiany w postaci nadżerki lub owrzodzenia. Na liście kapitana Glimbaxa pojawia się jak asteroida na niebie, szybko i nagle – dlatego Kapitan jest zawsze w gotowości.
W duecie z diklofenakiem wypłukuje Naftykę z Twojej buzi, a ból i obrzęk, które wywołał ustępują jak po zażyciu sekretnego eliksiru. Lepiej mieć kapitana Glimbaxa zawsze pod ręką, ponieważ ten złoczyńca czai się zawsze za rogiem.

Wskazania:

Złośliwe występki:

 • Afty i pleśniawki

 • Stan zapalny dziąseł

Działanie

Sprawdź jak Glimbax zwalcza czarne charaktery

Glimbax to waleczny kapitan, a jego sekretną bronią jest jego wierny towarzysz diklofenak. Dzięki precyzyjnemu działaniu i jego rozległym talentom potrafi szybko i celnie zwalczać wszystkie czarne charaktery, które próbują zdominować Twoją jamę ustną. Kapitan wraz z diklofenakiem jest niezwyciężony, a jego sława rozbija się co raz szerszym echem w świecie.

Masz problem ze złoczyńcami jamy ustnej? Coś boli ? piecze ?
Sprawdź pełne działanie Glimbaxa.

Poznaj pełne działanie

Slide

Wezwij Glimbax'a na pomoc

Kup Glimbaxa Sprawdź gdzie kupić