Najnowsze porady

 1. Dlaczego boli mnie gardło?

  Nie tylko w okresie jesienno-zimowym, lecz także latem i wiosną pacjenci skarżą się na ból gardła. Ból gardła to nieprzyjemna dolegliwość, (…)

  Czytaj dalej
 2. Co to jest paradontoza?

  Jak rozpoznać paradontozę? Jakie są pierwsze objawy paradontozy? Jak leczyć paradontozę? Co robić, gdy pojawi się ból przy paradontozie?

  Czytaj dalej
 3. Ból spowodowany noszeniem protezy

  Ból spowodowany noszeniem protezy jest normalnym zjawiskiem na samym początku, w fazie adaptacji. Jednak jeśli ból utrzymuje się, a nawet (…)

  Czytaj dalej
 4. Jak łagodzić podrażnienia jamy ustnej przy noszeniu stałego aparatu ortodontycznego?

  Stały aparat może powodować znaczny dyskomfort i ból nie tylko przez pierwsze dni po jego założeniu, lecz także podczas całego cyklu (…)

  Czytaj dalej
 5. Nieświeży oddech – jak sobie z nim poradzić?

  nieświeży oddech

  Niezwykle krępujący problem, który szczególnie utrudnia kontakty międzyludzkie i odbiera pewność siebie wielu osobom – nieświeży oddech. (…)

  Czytaj dalej
 6. Dlaczego moje dziąsła krwawią?

  krwawiące dziąsła, krwawienie dziąseł

  Istnieje wiele przyczyn krwawienia dziąseł. Nad częścią z nich możemy samodzielnie zapanować, stosując odpowiednie środki. Jednak nie (…)

  Czytaj dalej

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.