Najnowsze porady

 1. Nieświeży oddech – jak sobie z nim poradzić?

  nieświeży oddech

  Niezwykle krępujący problem, który szczególnie utrudnia kontakty międzyludzkie i odbiera pewność siebie wielu osobom – nieświeży oddech. (…)

  Czytaj dalej
 2. Dlaczego moje dziąsła krwawią?

  krwawiące dziąsła, krwawienie dziąseł

  Istnieje wiele przyczyn krwawienia dziąseł. Nad częścią z nich możemy samodzielnie zapanować, stosując odpowiednie środki. Jednak nie (…)

  Czytaj dalej
 3. Detryt, „kamienie migdałkowe” – czy można się ich pozbyć?

  Detryt, znany potocznie pod nazwą „kamieni migdałkowych” to bardzo krępujący problem, który może znaczenie utrudniać kontakty międzyludzkie. (…)

  Czytaj dalej
 4. Jakie ryzyko niesie założenie stałego aparatu ortodontycznego?

  W celu osiągnięcia idealnego uśmiechu, pacjenci często decydują się na założenie stałego aparatu ortodontycznego. Czy słusznie? Jakie (…)

  Czytaj dalej
 5. Usuwanie stałego zęba – jak łagodzić ból po zabiegu?

  Są sytuacje, w których usunięcie stałego zęba jest koniecznością. I choć sam zabieg jest bezbolesny, to jednak ból po ustąpieniu znieczulenia (…)

  Czytaj dalej
 6. Jakie korzyści daje płukanie gardła?

  Ból gardła to częsty problem, z którym pacjenci zgłaszają się do lekarza. Jego przyczyny mogą być różne, ale najczęściej jest on (…)

  Czytaj dalej

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.